My chceme sexy uklízečky! bouřili fanoušci. Klub pod tlakem ustoupil

Fanoušci hokejové Philadelphie Flyers se pustili do otevřené války se svým klubem a po pár týdnech slaví vítězství. Nenechali si líbit, že jim vedení vzalo jejich oblíbené Ice Girls, místo kterých uklízeli hrací plochu ledoví hoši.

Pohled na sexy děvčata během reklamních přestávek, to byla pro fanoušky Flyers oblíbená kratochvíle. Jenže Ice Girls nebyla dlouhodobě spokojená s pracovními a především s platovými podmínkami. A jelikož se nedokázala s klubem dohodnout na kompromisu, došlo na nouzové řešení.
Ice Girls

Management rozhodl, že ladné křivky nahradí Ice Boys a ještě za to ušetří. Jenže byl to fatální omyl. V okamžiku, kdy kluci vyjeli na led, projela stadionem vlna nesouhlasného bučení a pískotu. Tak silná, že hlasitostí předčila i gólové oslavy nebo negace, jež musí poslouchat Sidney Crosby, hvězda úhlavního pensylvánského nepřítele z Pittsburghu.

Ice Boys

"Vydržíme, ono je to přejde," doufalo vedení klubu. Jenže fandy to nepřešlo. Intenzita pískotu a bučení se naopak stupňovala při každé další uklízecí akci.
A pak to přišlo: sotva fanoušci při posledním domácím zápase dobouřili, klub oznámil, že naslouchá hlasu svých příznivců, kteří jsou nespokojení, a vrátí Ice Girls do hry. Náš zákazník, náš pán.
V NHL, kde týmy žijí především z přízně svých diváků, to očividně platí dvojnásob.
Ledové sexy uklízečky mají i jinde, užívají si je například fandové Islanders, Los Angeles, Calgary, Dallasu nebo Colorada. Rangers naopak dívčí skupinu raději rozpustili poté, co je jedna z nich v roce 2007 zažalovala kvůli sexuálnímu harašení.

Ice Girls

Zdroj Idnes.cz, foto Profimedia