ZAMBONI COMPANY představuje novou generaci strojů na úpravu ledových ploch!

Zamboni série 600 byla navržena tak, aby byl nově definován standard. Model 650 je vyvrcholením desítek let zkušeností a zpětné vazby ze strany průmyslové výroby.


650

Efektivnost
Spolehlivost
Výkon … a všechno ostatní,
co byste očekávali od Zamboni.  Tyto věci se nikdy nezmění

Model 650 zachovává nejlepší vlastnosti strojů série 500, ale  při tom zavádí mnohá výrazná vylepšení uvnitř i zvenku.  Je navržený tak, aby splnil očekávání. Karoserie ze skelného laminátu dobře odolává náročnému prostředí.

Inteligentní konstrukce podvozku umožňuje snadný přístup ke strategicky umístěným vnitřním komponentům. Inovativní subsystémy nabízejí vysokou efektivitu při zachování maximálního provozního výkonu.

Na vývoji modelu 650 pracoval kombinovaný tým inženýrů se zkušenostmi šesti desítek let v oboru konstrukce a výroby strojů Zamboni. Konečný výsledek: hrdě byl tímto týmem představen stroj s označením série 600.
Zamboni 650  Rolmont

Ergonomie v oblasti obsluhy byla navržena s důrazem nabezpečnost a pohodlí řidiče.
Zamboni 650 Rolmont

Vyšší efektivita a snadná údržba toho stroje dá operátorům arén skutečnou konkurenční výhodu.

Zamboni 650 RolmontBaterie a nabíječky
Stroj je osazen osvědčenými olověnými akumulátory.

Upravené šasi dovoluje použít baterie s kapacitou až 770 Ah. Mikroprocesorem řízený nabíječ zaručuje vynikající ekonomičnost a dlouhou životnost baterií.

Hnací ústrojí

Pohon všech čtyř kol. Robustní nápravy Dana Spicer® nabízejí špičkovou únosnost. 24 HP (17,9 kW) AC trakční motor.

Konstrukce

Tuhý ocelový rám.  pojme celou řadu vysokokapacitních baterií. Tvarované sklolaminátové panely jsou pevné a nekorodují. Lehké panely karoserie poskytují snadný přístup ke všem systémům a komponentům. Okénko do sněhové nádrže umožňuje řidiči sledovat plnění nádrže vsedě.

Hydraulika
11 HP (8,2 kW) AC motor čerpadla. Účinně přepracovaný hydraulický systém poskytuje optimální výkon a snižuje spotřebu energie při hladkém a konzistentním provozu.

Elektronické ovládací prvky
Výkonné a spolehlivé kontroléry střídavých elektromotorů  Sevcon® Gen4. Diagnostika poskytuje informace v reálném čase s možností okamžitého řešení problémů.

Podvozek
Podvozek je nakonfigurován tak aby umožnil vložit i vysokokapacitní baterie.
Model 650 zaručuje dostatečnou kapacitu energie na úpravy ledu i při nabitém programu ve Vaši aréně.  Nejnovější generace AC motorů a elektronických ovládacích prvků v kombinaci s osvědčenou sestavou výkonných baterií je spolehlivá i při použití i v nejnáročnějším provozu.

Zamboni 650 Rolmont

Více informací Vám poskytne Váš autorizovaný Zamboni distributor Rolmont s.r.o.