Stadiony ve světě

Aréna American Airlines Center (AAC ) Dallas Stars

Až do sezóny 2000/2001 hráli Stars své zápasy ve staré nevyhovující Reunion Areně (RA). Ačkoli se jim zde velmi dařilo, hala již byla nevyhovující především díky špatné kvalitě ledu, málo výkonné vzduchotechnice, nízké kapacitě haly a malému pohodlí návštěvníků. Z tohoto důvodu se v Dallasu začalo uvažovat o stavbě nové víceúčelové haly, která by sloužila jako domov pro týmy Dallas Stars (NHL), Dallas Mavericks (NBA) a Dallas Desperados (AFL). Zámožní vlastníci těchto klubů Tom Hicks, Mark Cuban a Ross Perot mladší se postarali o to, aby nová hala byla po technologické stránce mistrovským dílem.

Aréna Florida Panthers

Arena Florida Panthers „ má nyní nový název nyní se jmenuje BB & T akvizici BankAtlantic znamená Broward County arena.
BB & T a Florida Panthers  podepsali dlouhodobou smlouvu na  pojmenování jejich arény na BB & T Center  Tato dohoda s BB & T, by mohla platit možná více než 20 let.

Indianapolis - USA - Lucas Oil Stadium

Stadion pro americký fotbal - Lucas Oil Stadium. Přes dvě desetiletí hrál klub Indianapolis Colts na stadiónu RCA Dome. Nicméně chátrající budova si vyžadovala náhradu. V roce 2005 začala stavba jedno z nejluxusnějších stadiónů v lize amerického fotbalu. Loni v září byl unikátní projekt dokončen a město Indianapolis se stalo novou metou pro konkurenční kluby.